УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський Вогонь Миру в Північній Америці

Вифлеємський  Вогонь Миру був доставлений на летовище JFK в Нью-Йорку в п'ятницю 4-го грудня. Представники Австрійських авіаліній привезли Вогонь з Вифлеєму. Передача вогню відбулася у каплиці  на летовищі. Серед учасниками свята  були американські скавти хлоп'ячі і дівочі відділи (Boy Scouts of America/Girl Scouts of America), представники литовських скавтів та членкині пластового куреня "Ті, що греблі рвуть", котрі цього роки зайнялися програмою Вифлеємського Вогню Миру на терені США. Цього року відзначається 20 років першої передачі скавтами Вогню з Вифлеєму, та організатор, пан Стантон, передав присутнім молодим скавтам відзначку з цієї нагоди.

У каплиці відбулася програма при  участі капелана Нью-Йорських Boy Scouts і  дияконів з місцевих церков. Теж  були присутні два преставники Boy Scouts з Міннеаполіс, котрі займаються передачею вогню по цілій Америці.

В суботу 5-го грудня 2009, у Віпані, Нью Джерзі, почалася урочиста передача вогню всім пластунам. За програму відповідала  пл.сен. Леся Лебедь, Гр. Запрошені на цю програму були всі станичні на терені США. Голова Крайової пластової старшини США пл.сен. Петро Ставничий, ЛЧ привітав всіх на цій урочистій програмі та, після засвічення своєї свічки, передав вогонь пластунам. На святі були теж присутні три представники Пласту з Арґентини (Тамара Заоборна, Наталка Липинська, Олесь Аґрес), котрі перебулава якраз з Америці, як і представник литовської скавтської групи Пітер Аірес.   

2-ий  курінь УПС "Ті, що греблі рвуть"  підготували допоміжні матеріали  для всіх станиць, щоб вони мали можливість провести програму передачі Вогню у своїх осередках. Станиця Клівленд перебрала Вогонь від представників з Міннеаполіс, які їхали через Клівленд. В суботу 12-го грудня на міжнародному мості біля Ніаґари планується передати Вифлеємський Вогонь Миру в Канаду. Греблі тепер занимаються роздачею вогню далі.   

Інформацію про акцію передачі Вифлеємського Вогню Миру американськими скаутами можна переглянути на сторінці www.peacelightplastusa.org

Інформацію надала пл.сен.Марта Кузьмович, Гр (курінна 2-ого куреня УПС "Ті, що реблі рвуть"


Переглянути фотоальбом09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину