УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлиємський вогонь миру 2009 запалено в Вифлеємі!

Отець Артеміос, архімандрит православної церкви у Вифлеємі, у вівторок передав палаючий символ Різдва в гроті Різдва Христового 13 річному Симону Біндеру з Лінцу.

Відразу ж після  запалення Світла Симон Біндер передав  у Вифлеємі в церкві Різдва Христового символ різдвяного послання миру директору регіональної студії ORF Гельмуту Обермаєру (Dr. Helmut Obermayr), як ініціатору європейської різдвяної традиції, а також усім 455 паломникам з Верхньої Австрії.

З Симоном у Вифлеємі також були австрійський посол в Ізраїлі д-р МіхаельРенді Dr. (Michael Rendi), дипломатичний представник палестинського адміністративного району д-р Оскар Вустінгер (Dr. Oskar Wüstinger).

Крім того, 8 школярок і школярів філії музичної школи єпархії Лінц, які в даний час відвідують школу для обдарованих дітей в Єрусалимі, у четвер дадуть концерт разом з ізраїльськими школярами.

Раніше вечері відбувся прийом у австрійському хоспісі в Єрусалимі, для усіх паломників з Верхньої Австрії, які перебувають у Святій Землі тиждень.

«Світло миру і  щорічне паломництво до Святої Землі  стало великим рухом», наголосив  директор регіональної студії ORF д-р Гельмут Обермаєр (Dr. Helmut Obermayr).

Губернатор д-р  Йозеф Пурінгер (Dr. Josef Pühringer) важає, що Світло миру являє собою з давню привабливу марку Верхньої Австрії, а також міст у сенсі порозуміння між Святою Землею і Верхньою Австрією.

Джерело: ORF
Переклад: Марічка Шинкарчук


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину