УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


В 2009 році Вифлеємський вогонь миру запалить 13-річний хлопчик

Дитиною світла, яка в цьому році запалить Вифлеємський Вогонь Миру в гроті, де народився Христос, обраний Сімон Біндер (Simon Binder) з Урфару (Linz-Urfahr). 13-річний школяр 4-ого класу католицької гімназії був вибраний серед інших дітей через свою  надзвичайну соціальну активність і готовність допомогти ближнім. «Сімон дуже старанний і не пропустив ще  жодного проекту як в першій допомозі, так і в соціальні роботі» радіє Йоахим Заллабергер (Joachim Sallaberger).

Сімон з семи років активно працює у самаритянському товаристві, регулярно відвідує старших людей і кожного року розповсюджуєВифлеємський Вогонь Миру на Святий Вечір. Його улюбленими предметами в школі є латинська мова і біологія. Директор гімназії Франц Азангер (Franz Asanger) оцінює місію, для якої обраний Сімон Біндер, як почесне завдання  для всіх своїх учнів.

Дитину Світла в подорожі на Святу землю буде супроводжувати мама хлопчика - Доріс Біндер (Doris Binder). «Ми кожного року запалюємо вдома Вогонь Миру» розказує мати. Батько Герхард, який  займається спортивним магазином в Лінці і багато років є почесним членом самаритянського товариства, був здивований тим, що його син став Дитиною Світла 2009.

У суботу 21 листопада Сімон з ORF у супроводі 455 паломників вирушає у «Подорож Вогню Миру 2009» з Австрії в Ізраїль. «Це буде мій перший політ на літаку» схильовано розповідає 13-річний  хлопець. Церковний прислужник в парафії св. Леопольда в Лінці з радістю чекає на мандрівку до визначних місць Святої Землі.

Вогонь Миру з Вифлеєму цього року засвітиться вже вдвадцятьчетверте  як різдвяна традиція верхньої Австрії.  Вогонь як символ звістки різдвяного миру розповсюджується більш ніж в 25 європейських країнах.

Джерело: ORF
Переклад: Марічка Шинкарук09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину