УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру мандрує Донеччиною

Цього року естафета передачі Вифлеємського вогню охопила 5 міст області – Донецьк, Краматорськ, Авдіївку, Красний лиман і Маріуполь.

Першими в області (ще до Нового року) Вогонь з Вифлеєму отримали прихожани парафії Української Греко-католицької церкви в Краматорську, а також учні та викладачі Краснолиманського професійно-технічного училища. 

29 грудня пластуни Донецька передали символ миру і злагоди народному депутату України Олександру Клименку, а також інформаційному агентству „Восток-Медіа”.

Протягом 4-6 січня пластуни передавали Вифлеємський вогонь у церкви, лікарні та інші установи Донецька, Краматорська і Авдіївки. 

Зокрема, у Краматорську урочиста передача Вогню відбулася в центральній міській дитячій бібліотеці ім. Пушкіна, а також в Свято-Михайлівській церкві Київського патріархату, де Вифлеємський вогонь буде зберігатися до 19 січня.

Пластуни Авдіївки передали Вогонь також меру міста Юрію Черкасову, у міський відділ у справах сім’ї та молоді, бібліотеку профспілки ВАТ „АКХЗ”.

5 січня на вокзалі станції Краматорськ пл.розв Володимир Попов передав Вифлеємський вогонь миру пл.сен. Геннадію Іванченку, який повіз його до Маріуполя.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину