УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський Вогонь Миру запалав у Кіровограді

В Кіровограді першими вогонь з міста Вифлеєма отримали прихожани  Греко-католицької церкви. Пластуни та представники громадської організації «Не будь байдужим» принесли цей символ миру і любові на вранішню службу, де передали його настоятелю і всім греко-католикам міста.

Слідом за тим ми поспішили на селище Гірниче, де передали Вифлеємський Вогонь Миру до Свято- Андріївської парафії УПЦ КП.  

Отже, кіровоградці вже можуть вирушати до цих двох храмів, прихопивши з собою лампадки, щоб на святвечір вогонь запалав і в їх оселях.  

А вже 6 січня Вифлеємський Вогонь Миру буде передано до храму Святої трійці(УПЦ КП),що розташований на території обласної лікарні, собору Преображення Господнього (УПЦ МП) і та парафіянам церкви святого Володимира(УАПЦ), о 15, 16 та 17 годинах відповідно.

Цікава річ – коли сідали до маршрутки, яка мала відвезти нас на до Свято - Андріївського храму, з бусика вийшла жіночка і в неї випав гаманець. Коли пані на наші вигуки повернулись, то ґречно подякувала! Розгублено і схвильовано проказала: «Аж не віриться! Дякую Вам за добро!…»

Автор новини: Валерій Лебідь

09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину