УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни Львівської округи передали Вифлеємський Вогонь Миру голові Облдержадміністрації Миколі Кметю

31 грудня у Львівській облдержадміністрації відбулося урочисте передання Вифлеємського Вогню Миру голові ОДА Миколі Кметю. Разом з губернатором Вогник приймали його заступник з гуманітарних питань Володимир Крайовський та начальник управління у справах сім’ї і молоді облдержадміністрації Андрій Рожнятовський.

Звертаючись до голови ОДА,  голова Окружної пластової старшини Василь Шипівдич побажав, аби Вогник з Вифлеєму надихай його на подальше творення добрих справ і подякував за сприяння у проведенні акції на Львівщині. У свою чергу, Микола Кміть зазначив, що Вифлеємський Вогонь Миру – це те, що на даний час дуже потрібне Україні. «Нехай з цим Вогнем Ісус Христос подарує Україні мир, злагоду, тепло і добрі думки», – завершив він. Губернатор повідомив, що Вогонь потрапить в усі кабінети працівників облдержадміністрації, аби і їхнім родинам він приніс тепло та радість. 

Пластуни Станиці Львів Андрій Пивоварчук (координатор передання ВВМ на рівні краю), Люба Тріль (координатор акції передання ВВМ у Львові), а також Ярина Вдовичин, Михайло Гнип та Марія Козак виконали «Пісню Вифлеємського Вогню», написану Соломією Кейван. 

Участь у переданні Вогню в облдержадміністрації взяли також голова Окружної пластової ради Юрій Леськів та заступник голови ОПР Ростисла Добош.

По завершенні урочистостей начальник управління у справах сім’ї і молоді ОДА Андрій Рожнятовський провів засідання громадської ради, участь в якому взяли представники молодіжних організацій Львівщини. Її учасниками стали і члени проводу Львівської округи Пласту.

09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину