УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


У Івано-Франківську відбулась передача Вифлеємського Вогню Миру

У неділю, 28 грудня, Івано-Франківська станиця Пласту передала Вифлеємський Вогонь Миру в центральний Катедральний Собор Святого Воскресіння УГКЦ.

Близько ста пластунів взяли участь у церемонії урочистої передачі Вогню. На захід окрім парафіян і батьків завітали і пластуни Івано-Франківської області, адже в цей день відбувався Загальний Збір Округи.

В Катедрі пластуни вишикувались по два боки, зробивши таким чином урочистий коридор. Після звучання молитви «Отче наш», до залу зайшли юнак і юначка з лампадками в руках. Поки вони наближались до вівтаря присутні співали пісню Вифлеємського Вогню Миру. Наблизившись до священиків, з лав виступили пластуни, які підпаливши свічки передали вогонь іншим.

Опісля урочистої передачі, пластуни взяли участь у Молодіжній Службі Божій.

Слід нагадати, що попередньо Вогонь Миру був вже переданий до місцевого Римо-Католицького Костелу, а 4 січня вогонь запалає і в центральному Соборі Української Православної Автокефальної Церкви та Катедрі УПЦ КП. Згодом пластуни поділяться теплом вогню з кожною церквою міста.

Особливістю ВВМ в Івано-Франківську стало виготовлення власної поліграфічної продукції, зокрема всі бажаючі могли отримати буклет з поясненням, що таке Вогонь з Вифлеєму та відвідати сам церемоніал передачі попередньо ознайомившись з спеціальних афіш.

Автор новини: Прес-служба станиці Івано-Франківська
09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину