УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський Вогонь Миру в Одесі та Білгороді-Дністровському

22 грудня 2008 року Вифлеємський Вогонь Миру вперше прибув до міста Одеса. Біля альтанки у міському саду на вул. Дерибасівській пластуни Білгород-Дністровської станиці прийняли  Віфлеємський Вогонь. Ця почесна місія була покладена на пл. прих. станиці Білгород-Дністровський Малих Настю та Терещенко Яну. Також на передачі Вогню були присутні члени пластового проводу м. Білгорода-Дністровського пл. сен. прих.  Гавриленко Валерій та Лєхан Сергій. Також був присутній один з перших скаутів Білгорода-Дністровського, а нині мешканець Одеси Лєхан Антон.

Далі Вогонь Миру був транспортований автомобілем через південний кордон з Молдовою до м. Білгорода-Дністровського.

Переночував Вогонь Миру в оселі  у пл. сен. прих. міста Сергія та Людмили Лєхан, а вранці перекочував у загальноосвітню школу №3.

Визначальною подією можна назвати отримання благословення  на передачу вогню Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, яке отримав отець Михайло, вихованець скаутського клубу "Вершина"(гол. Сергій Лєхан), на основі якого розбудована пластова станиця Білгород-Дністровський.  

О 16 годині пластунами міста вогонь було передано у Свято-Вознесенський собор, де була проведена служба божа отцем Михайлом. А потім пластуни і отець Михайло перевезли Віфлеємський Вогонь до Бритівської церкви для постійного зберігання у негасимій лампаді біля образу Божого.

Отець Михайло провів бесіду з нашими пластунами, і було вирішено такі зустрічі проводити регулярно.

Цікава річ – і в Одесі, і у Білгороді-Дністровському у момент передачі Вогню яскраво сяяло Сонце (див Фото), хоча в інший час погода була досить похмурою і йшов дощ!

Передавали Віфлеємський Вогонь Миру до церкви пл. сен. прих. Гавриленко Валерій, Сергій Лєхан, Людмила Лєхан, пл. прих Настя Малих, Яна Терещенко, Ярослав Курочка, Марина Малюкіна, Галя Сейз та новак Ярослав Гавриленко.

 Передача Вифлеємського Вогню Миру громаді, сиротинцям, лікарні, прикордонникам а також всім бажаючим заплановано на 4-7 січня 2009 року.

 


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину