УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


До України привезли Вифлеємський Вогонь миру!

18 грудня на митному переході «Рава — Руська» пластуни Львова вже вдесяте отримали від польських скаутів харцерів Вифлеємський Вогонь Миру. Тепер символ віри і надії, запалений у Вифлиємі – місті народження Ісуса Христа, запалає у кожній українській домівці.
 
Як і кожного року, було  проведено символічну передачу Вогню, під час якої пластуни і харцери заспівали пісні-символи Вифлиємського Вогню та обмінялися подарунками.

Після передачі Вогонь було привезено до Львова та передано на зберігання у головні собори Церков, що благословили акцію – Собор Успіння Пресвятої Богородиці Української Автокефальної Церкви, Собор св. Юра Української Греко-Католицької Церкви, Святопокровський кафедральний Собор Православної Церкви Київського Патріархату та Собор Римо-католицької Церкви.
 
Як і минулого року, Вогонь з кордону привезли до Львова велосипедисти. Після офіційної передачі його на зберігання у Собор св. Юра вони попрямували до Києва, де 21 грудня на Софіївській площі відбудеться передача вогню громаді Києва, а також керівникам пластових осередків Півдня, Центру та Сходу України.  
Цього ж дня Вогонь запалає і на найвищій вершині України – Говерлі, куди його доставлять члени куреня „Ватага Бурлак”.

Парафіянам усіх львівських церков пластуни передадуть Вогонь 4 січня. Цього ж дня пластуни розноситимуть Вогонь по лікарнях, сиротинцях, будинках пристарілих, щоб у Різдвяний вечір у серці кожного спалахнула іскра любові та надії.  
Декілька днів до цього Вогонь запалає і у кабінеті мера Львова Андрія Садового

Вифлеємський Вогонь Миру вже пройшов через Австрію, Словаччину, Польщу і Україну. Тепер планується передача Вогню пластунами у Молдову.

Фото: Петро Задорожний09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину