УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


25 листопада 11-річна дівчинка запалить вогонь у Вифлеємі

Цього року дитиною з Австрії, яка запалить вогонь у Вифлеємі є Марлен Індорфер з Альтенбергу. У вівторок 25-го листопада 11-річна дівчинка запалить Вогник в місці народження Ісуса. Марлен Індорфер ходить в школу в Альтенберзі, учні якої вже 15 років беруть участь в розповсюдженні Вогню на Святий Вечір і таким чином збирають пожертви людей на користь акцій ОРФ (австрійська радіокомпанія) «Світло в темряві»  для неповносправних дітей. Тому, в якості подяки, ОРФ надала школі право вибрати з-поміж її учнів претендента на запалення Вогника у Вифлеємі. 

В суботу 22-го листопада Марлен і ще 430 паломників вирушать в поїздку за Вогником до Святої Землі. Їй вже не терпиться побачити усі Святі місця, «які я знаю з уроків релігії. Але найбільше я радію Вогню Миру, який кожного року на Святу вечерю світить і в нас на батьківщині». В Ізраїль та Вифлеєм дівчинку буде супроводжувати її мама, Міхаела Індорфер, яка в своєму місті займається торгівлею шинами, і яка спочатку не могла повірити «що моя донька може поїхати у Вифлеєм».

Однокласники Марлен горді за неї, а директор школи та учительський колектив кажуть, що вони вибрали Марлен, тому що вона зразково дбає про прохання своїх однокласників, хоча їй самій було дуже нелегко після смерті її тата.

Улюбленими предметами Марлен є математика, німецька і малювання. У вільний час вона любить їздити верхи та читати.

Цього року Вифлеємський Вогонь Миру, як різдвяний звичай ОРФ, запалає вже в 23-ий раз і як символ звістки різдвяного миру буде переданий в більш ніж 25 європейських країн.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину