УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру передали Івано-Франківській обласній раді

28 грудня пластуни передали часточку Вогню Миру депутатам обласної ради, які сьогодні зібрались на свою 17 сесію. Фолькльорний колектив с. Ковалівка Коломийського району колядками привітав депутатів та керівництво області з новорічно-різдвяними святами, що наближаються. За давньою українською традицією колядники отримали в нагороду за свої колядки солодкі подарунки від голови облдержадміністрації Миколи Палійчука та голови обласної ради Ігоря Олійника.

Цього ж дня відбулась урочиста передача Вифлеємського Вогню Миру громаді міста Івано-Франківська. Вогонь привезли до міста представники Пласту — Національної скаутської організації України. Після спільної молитви з духовенством Української Греко-католицької Церкви пластуни запалили свічки та лампадки присутніх Вогнем з Вифлеєму.

До України ж Вогонь потрапив дев'ятий раз, коли 20 грудня 2007 року на митному переході «Рава-Руська» пластуни Львова отримали його від польських скаутів — «харцерів». До того часу Вогонь пройшов шлях із рук у руки через Австрію, Словаччину та Польщу, а тепер світову скаутську естафету, за допомогою пластунів, перейняла й Україна.

Того ж дня велоестафетою Вогонь вирушив від польсько-українського кордону до Києва. По дорозі до столиці пластуни передавали його у головні храми церков Львова, Тернополя, Хмельницького та Житомира. Подолавши близько 600 кілометрів, пластуни привезли Вогонь до Києва, де 23 грудня на Володимирській гірці відбулась урочиста передача Вогню духовенству, представникам влади, інших скаутських та громадських організацій, киянам та представникам Пласту всіх областей. Того ж недільного дня пластуни Франківська і Львова зійшли з Вифлеємським вогнем миру на найвищу гору України — Говерлу.

Проведення акції в Україні благословили Українська Православна Церква Київського Патріархату, Українська Греко-Католицька Церква, Українська Автокефальна Православна Церква і Українська Римо-Католицька Церква. Акція передачі Вифлеємського вогню проходить також за сприяння Голови Наглядової Ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерини Ющенко.

В Україні акцію підтримують Українське національне інформаційне агентство «УКРІНФОРМ», Всеукраїнська щоденна газета «День», Хвиля української музики «Молоде радіо», ВАТ КБ «Хрещатик», ВБФ «Дитячий світ».

Вифлеємський Вигонь Миру постійно горить у Вифлеємі, у церкві, яка стоїть на місці народження Ісуса Христа. До Європи Вогонь з Вифлеєму привозять літаком австрійські скаути, а вже з Відня він мандрує із рук у руки цілою Європою. Вперше у церемонії передачі Вогню для представників Європи участь взяли і представники України.

Цей Вогонь - символ любові і миру, які Христос приніс на землю. Щороку він мандрує по світу, долаючи кордони і єднаючи християн в часі Різдва Христового. Тому пластуни по всій Україні дарують Вогонь як символ тепла, миру і сподівання дитячим будинкам, сиротинцям, притулкам, лікарням, одиноким людям, усім тим, хто потребує підтримки та хоче відчути тепло Вифлеємської зірки. Цим Вогнем з Вифлеєму всі бажаючі запалять свічки на Святу Вечерю.

Джерело: Івано-Франківська ОДА


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину