УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Триває передача Вифлиємського вогню миру в Краматорську

Вже традиційно у кінці грудня – на початку січня пластуни Краматорська розповсюджують Вифлеємський вогонь миру серед громади свого міста, як символ добра і миру у передріздвяний час. Цього року члени краматорського Пласту вперше передали вогонь з Вифлеєму учням та вчителям Першої української гімназії м. Краматорська. Пропозицію передати вогонь у гімназії підтримала її директор Вікторія Щербак. Учениця саме цієї гімназії – пластунка учасниця Оксана Бровко – як представник Донецької області взяла участь у передачі Вифлеємського вогню в Києві 23 грудня.

Цього року також пластуни передали Вогонь парафіянам двох місцевих церков УПЦ Київського патріархату, до трьох найбільших міських бібліотек, пацієнтам хірургічного відділення міської лікарні.  

Протягом 3 робочих днів перед Різдвом кожен бажаючий мешканець Краматорська міг запалити Вифлеємський вогонь миру від лампадки, яка постійно горіла в офісі Кредитної спілки „Мрія”, а також 4 січня - у центральному відділенні філії Промінвестбанку.

Перед тим, 30 грудня краматорські пластуни передали вогонь пластунам  Донецька, а також Авдіївки, звідки завдяки членам Станиці Миколаївка Пласту-НСОУ Вифлеємський вогонь помандрує до Красноармійського району Донецької області.

Вже 6 січня, перед Різдвом, юнацтво та старші пластуни станиці Краматорськ занесуть сяйво Вифлеємської зірки до близько 15 родин міста разом з традиційним українським вертепом та колядками.

Джерело: Дмитро Колесник09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину