УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру в мера Львова


Сьогодні, 24 грудня, львівські пластуни передали лампадку з Вифлеємським вогнем миру міському голові Львова Андрію Садовому. Міський голова розповів, що має намір взяти частинку вогню додому, а також побажав, щоб Вифлеємський вогонь приніс всім львів’янам частинку добра та тепла. Після урочистої передачі вогню миру, пластуни та міський голова Львова обмінялися ялинковими прикрасами. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Андрій Садовий розповів, що Вифлеємський вогонь буде стояти у його кабінеті протягом всіх Різдвяних свят, а працівники міської ради за бажанням зможуть взяти його частинку додому. «Пам’ятаю, що минулого року, коли в кабінеті був вогонь миру, були дуже цікаві відчуття: було набагато більше добра. Навіть, якщо людина заходила з поганими намірами, то виходила – з позитивним настроєм. Це є сила цього вогню, який має велику енергетику», – зазначив міський голова.

За словами голови осередку «Пласту» у Львові Юрія Гвоздовича, вогонь миру прибув до Львова з Рави-Руської. Передача вогню львівській громаді відбудеться 4 січня у Соборі Святого Юра. Вчора, 23 грудня, вогонь прибув до Києва, а звідти його передадуть по всіх областях України. Крім того, як розповів Юрій Гвоздович, українські пластуни вже передали частинку Вифлеємського вогню в Молдавію і тепер ведуть переговори щодо цього з російськими скаутськими організаціями.

Джерело: Західна інформаційна корпорація

Фото можна переглянути на сторінці zaxid.net


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину