УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру в Києві - тернопільські пластуни привезли його з кордону на велосипедах

Сьогодні, 23 грудня 2007 року, на Володимирській гірці у Києві відбулась урочиста передача Вифлеємського вогню миру громаді міста. Привезли Вогонь із україно-польського кордону до Києва шестеро пластунів-велосипедистів, які за чотири дні подолали близько 600 кілометрів України і залишили Вогонь у головних храмах Львова, Тернополя, Хмельницького, Житомира.  

На передачі у Києві передачі Вогню були присутні представники різних церков, влади, інших скаутських та громадських організацій, жителі та гості міста. Представник Міжнародного Благодійного Фонду «Україна 3000» Юлія Яндрова зачитала привітання Катерини Ющенко з нагоди акції. У цьому привітанні зокрема йдеться: «Визнаючи скаутинг як поширену у всьому світі виховну систему та багаторічну діяльність Національної скаутської організації України Пласт, спрямовану на формування та становлення справжніх патріотів і національно-свідомих громадян, ми звертаємося до Всіх молодих людей приєднатися до скаутського руху та підтримати акцію «Вифлеємський вогонь миру» (весь текст GIF, 504Kb)

Під час урочистостей Голова координаційного комітету Вифлеємського вогню миру в Україні Соломія Кейван розповіла про історію виникнення Вогню миру, його шлях Європою та світом, а також про візит цьогорічної української делегації до Відня, де зародилась традиція передачі Вогню.  

З Києва пластуни розвезуть Вогонь у свої пластові осередки по цілій Україні. До Різдва триватиме передача Вогню у всіх обласних центрах. Таким чином, напередодні Різдва кожен охочий зможе отримати часточку вогню із місця народження Спасителя. А пластуни рознесуть також цей вогонь у дитячі будинки, сиротинці та будинки престарілих, щоб ніхто не почувався самотнім напередодні світлого свята Різдва. 

Автор: Ліна Остапчук

Фото з передачі Вифлеємського вогню миру в Києві на Пластовому фотоальбомі

Фото велопробігу в Києві можна переглянути тут і тут
 

09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину