УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру в президента і прем'єр-міністра Польщі

Президент Польщі Лех Качинський прийняв з рук керівництва ZHP (Związku Harcerstwa Polskiego - Союзу польских харцерів) Вифлеємський вогонь миру

В милій та родинній атмосфері минула півгодинна зустріч харцерів в президентському палаці.

- Маю надію, що завдяки ідеї в гаслі цьогорічної акції «Ставимо завдання, свідчимо прикладом» в серцях нашої молоді, яка тут присутня, наш край, наша Польща буде щораз краща – сказала, передаючи Вогонь миру, Маргожата Сініца (Małgorzata Sinica), Голова Союзу польських харцерів (Naczelniczka Związku Harcerstwa Polskiego).

- Цей вогонь приймаю як світло надії – надії, що наступний рік буди кращим роком, ніж цей. Вогонь був і є знаком надії і є символом Доброї Звістки, а також символом надії для всіх людей, незалежно від їх віросповідання і переконань – сказав Лех Качинськи. – Харцерство - то кузня характеру. Особливо повинні ми прямувати до добрих зразків міжнародного харцерства (скаутінгу – прим.) і Сірих Шеренг (так називались відділи харцерів під час Другої світової війни – прим.) – додав президент.

Związek Harcerstwa Polskiego


Прем’єр міністр Польщі Дональд Туск отримав Вифлеємський вогонь миру

- Не перший раз отримую від Вас Вифлеємський вогонь миру – сказав делегації ZHP прем’єр Туск. – Я також був харцером, а швидше зухом (частина харцерства 6-11 років, відповідає пластовому новацтву - прим.). Маю надію, що цей Вогонь запалає у всіх домах і дозволить ставити нам завдання («Ставимо завдання, свідчимо прикладом» гасло цьогорічної акції поширення Вогню в Польщі - прим.)– додав він.

Вифлеємський вогонь миру  завітав на засідання уряду, а спільна коляда «Прибули до Вифлеєму» ("Przybieżeli do Betlejem") домогла створити святкову атмосферу.

Związek Harcerstwa Polskiego


Вифлеємський вогонь миру в митрополита Варшавського

Маргожата Сініца (Małgorzata Sinica) та Адам Масальскі (Adam Massalski) передали Вифлеємський вогонь миру в руки архієпископа Казимира Нича (Kazimierza Nycza).

Мусите запалити прикладом вашого життя через солідну науку, через допомогу бідним, хворим та потребуючим, через допомогу слабшим друзям, щоб інші вашим прикладом могли віднайти Ісуса – сказав на спеціальній збірці архиєписок Нич до харцерів мазовецької і білостоцької хоругов.

Митрополит Варшавський уділив спеціальне благословення присутнім і закликав їх, щоб через приклад свого життя були світлом для інших – для родичів, для друзів в школі, для вчителів.

Związek Harcerstwa Polskiego
09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину