УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Прес-анонс: Представник України візьме участь у акції передачі Вифлеємського вогню миру у Відні

15 грудня 2007 року у Відні відбудеться урочиста передача Вифлеємського вогню миру представникам скаутських організацій різних країн. Вперше на такій церемонії буде представлена і Україна. До Відня вирушить Голова організаційного комітету Вифлеємського вогню миру в Україні Соломія Кейван.

Вифлеємський вогонь миру прибув до Європи першого грудня. Напередодні спеціально вибрана для цієї місії Австрійською радіокомпанією 10-ти річна Елізабет Немец запалила свою лампадку від Вифлеємського вогню, що постійно горить у місці народження Ісуса Христа. У Вифлеємі різдвяна традиція Вогню миру користується великим визнанням. «Я вважаю її єдиним символом миру і передусім знаком солідарності із Христом»,  - каже мер міста Віктор Бартазех.

Таку акцію розповсюдження Вифлеємського вогню миру Європою започаткувала у 1986 році австрійська радіокомпанія ORF. Із самого початку акція планувалась з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги у передріздвяний час. Цю благородну справу підхопили скаути і відтоді Вифлеємський вогонь миру напередодні Різдва поширюється Європою.

В Україні поширенням Вогню займається Національна скаутська організація України Пласт. Згідно скаутської естафети, пластуни вже дев’ятий рік поспіль отримають Вифлеємський вогонь миру від польських скаутів. Але цього року українська делегація вперше вирушить на екуменічне свято до Відня, щоб взяти участь в урочистостях.

Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі світло передадуть до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь подолає безліч кордонів і потрапить до всіх, хто чекає на світло тепла, спокою та віри. До України Вифлеємський вогонь миру прибуде із Польщі 20 грудня.  

В Україні акція проходитиме за сприяння Голови Наглядової Ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерини Михайлівни Ющенко. Свою благословення на проведення акції дали Глави чотирьох церков в Україні – УПЦ КП,  УАПЦ, УГКЦ, та РКЦ.

В Україні акцію підтримують Українське національне інформаційне агентство «УКРІНФОРМ», Всеукраїнська щоденна газета «День», Хвиля української музики "Молоде радіо", ВАТ КБ «Хрещатик», ВБФ «Дитячий світ».  

* * *

Запрошуємо віденських кореспондентів приєднатися до урочистої передачі Вогню у Відні.  Передача відбудеться 15 грудня о 14:00 в Густав-Адольф Кірхе, що знаходиться по вул. Ґумпендорфштрасе 129/ пл. Лютера, 1. Контактний телефон Соломії Кейван, делегата від України – 8 098 7983130.  

Усю інформацію про Вогонь можна знайти на www.vohon.plast.org.ua


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину