УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


В Німеччині передача Вифлеємського вогню закінчує святкування 100-ліття скаутінгу

100 років скаутингу: Джемборі, Дні спогадів, Дні акцій і на закінчення - церемонія передачі Вифлеємського вогню миру в Берліні – так підходить до завершення ювілейний 2007 рік.

В багатьох регіонах під цьогорічним гаслом «Один світ – одна надія: мир» проходили різноманітні акції. Під цим гаслом в столиці, завдяки скаутам і скаутка, буде розповсюджений традиційний  Вогонь миру. Разом із ними святкуватимуть зустріч миру, взаєморозуміння і примирення  також і видатні представники церков, суспільства і політики.

В неділю, 16 грудня о 16:00 відбудеться церемонія передачі Вогню миру у катедрі святого Гедвіга на Вавельській площі. Після літургії ми плануємо показати, за допомогою інсценізованої акці, зустріч Миру.

Представники скаутських організацій Німеччини - BdP, DPSG, PSG і VCP святкують разом свято передачі у Берліні. Ти мусиш бути також присутнім! Після церемонії передачі вогню Ти матимеш змогу пізнати Берлін, запрошуємо Тебе з твоєю групою взяти участь у цій церемонії! Ми раді будемо бачити учасників та учасниць, а також, звичайно, благодійників, бо така велика акція не може відбутися без допомоги багатьох щирих сердець. Ми будемо раді Вам!

Джерело: Німецькі скаути


На фото: St.-Hedwigs-Kathedrale


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину