УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру 2007 запалений у Вифлеємі. Мандрівка почалась!

26-го листопада десятирічна Елізабет Немец з Бад Ішлу (Elisabeth Nemec aus Bad Ischl), спеціально вибрана для цієї місії ОRF (Австрійською радіокомпанією), запалила Вифлеємський вогонь миру у місці народження Ісуса Христа.

У Вифлеємі Вогонь, як елемент різдвяної традиції започаткованої  ORF, був удостоєний передати мер др. Віктор Бартазех (Dr. Victor Bartaseh) як знак солідарності з Христом в місті народження Христа.

"Я собі уявляла крипту народження Ісуса набагато більшою і очікувала великого вівтаря» описує Елізабет Немец після запалення Вифлеємського вогню. Вона виглядала також трошки схвильованою під час того, як греко-католицький отець Віссаріон передавав їй палаючий різдвяний вогник.

Глибоко вражена була також мати дівчинки. "Хвилююча і символічна мить, в якій багато свічок і запаху освячення, відразу згадується Різдво» вважає фермерка Моніка Немец (Monika Nemec).

Безпосередньо після запалення Вогню в Христовій яскині, Елізабет принесла Віфлеємський вогонь миру в сусідню церкву святої Катерини. Під час літургії, яку правив ректор Австрійського  хоспісу в Єрусалимі Маркус Буґнар (Rektor des Österreichischen Hospiz in Jerusalem Markus Bugnyar) разом з багаторічним учасником чоловічого хору Августинів цекви св. Флоріана в Лінці Вільгельмом Нойвіртом (Wilhelm Neuwirth) і колишнім священником з Унтерахту Карлом Сіксом (Karl Six), дівчинка вручила священий Вогонь 380 учасникам подорожі за Вогнем миру, яку традиційно організовується ОRF.

Це була хвилююча мить для всіх людей, які перебирали Вогонь під час пісні "Es wird scho glei dumpa". Поміж гостей були також голова регіону Лінц Йозеф Пюрінґер (Josef Pühringer), який супроводжував подорож протягом кількох днів, голова Вільної партії землі Лінц Ґюнтлєр Штайнкельнер (FPÖ-Klubobmann im Landtag Günther Steinkellner) і регіональний директор австрійського радіо Гельмут Обермаєр (Helmut Obermayr), як ініціатор улюблених різдвяних звичаїв «Вогонь миру з Вифлеєму». До групи паломників також належав Курт Берґман (Kurt Bergmann), який 35 років тому висловив ідею проведення акції Австрійського радіо «Світло в темряві»

У Вифлеємі різдвяна традиція Вогню миру користується великим визнанням.. "Я вважаю її єдиним символом миру і передусім знаком солідарності із Христом» каже мер др.Віктор Бартазех.

Подорож присвячена Вогню проводиться за цікавою програмою, під час якої її учасники оглядають визначні пам’ятки навколо Єрусалиму, далі – на північ святих земель, в Галілеї відвідують багато святих місць навколо озера Ґенезарет.

В суботу, 1 грудня 2007 року група з Верхньої Австрії полетить спеціальним транспортом австрійських авіаліній з Тель-Авіву прямо до Лінцу. Вогонь буде транспортуватися в спеціальній лампадці. В аеропорту "Blue Danube» в Лінці учні народної школи у Бад Ішлі  будуть гостинно зустрічати «дитину Миру» Елізабет і символ різдвяного миру з Вифлеєму.


Джерело: ORF (Австрійська радіокомпанія)

На фото: Елізабет Немец


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину