УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлиємський вогонь миру 2007 стартує! Долучись до перекладу книги!

Як відомо, цього року пластуни дев'ятий рік поспіль проведуть акцію "Вифлиємський вогонь миру". З року в рік ця велична церемонія набуває все більшого значення не лише для членів нашої організації, але й для цілої української громади. Завдяки тому, що до заходу вносяться особливі церемоніали, вона піднялася на якісно вищий рівень.

Вже існує логотип акції та пісня Вифлиємського вогню миру "Різдвяне диво", запрацював сайт www.vohon.plast.org.ua, на якому можна знайти інформацію не тільки про перебіг подій під час проведення акції в Україні, а й дізнатися, як скаути закордоном долучаються до неї. Завдяки старанню пластунів, здійснено переклади історії виникнення традиції передачі Вогню, інформація про його поширення по всьому світу стала доступна і українському читачеві.

2007 рік не стане вийнятком у сфері нововведень у проведення акції "Вифлиємський вогонь миру". Як відомо, завдяки налагодженню звязків з Австрійським радіо (представниками якого, до речі, і було започаковано цю акцію), ми отримали у подарунок книгу про історію виникнення та розповсюдження Вифлеємського вогню миру по всьому світу. На жаль, української історії там немає. Це означає, що і про пластові традиції поза межами України невідомо нікому. На нашу думку, цю ситуацію варто змінювати, тому пропонуємо до вашої уваги цікавий проект, який дасть змогу нам дізнатися більше про історію цієї акції у світі, водночас, засвітитися на світовій скаутській арені, популяризуючи нашу історію і традиції.

Запрошуємо до перекладу книги осіб, які на високому рівні володіють німецькою мовою!

Все, що вам потрібно - звернутися до Ярини Вдовичин - тел.2750407, +380978388291, jarynka_v(at)ukr.net

Сподіваємося, що цього року і нашу історію знатиме світ!!!

В планах: переклад і видавництво книги українською мовою, а також переклад інформації про Вифлеємський вогонь миру в Україні на німецьку мову і розповсюдження її закордоном!

Хай той вогонь горить у Твому серці і допоможе здійснити бажане!


Автор новини: пл.розв. Соломія Кейван


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину