УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Понад 15 років пластуни Станиці Красне розповсюджують Вифлеємський вогонь миру Надбужжям

Вже понад 15 років пластуни Станиці Красне розповсюджують Вифлиємський Вогонь миру Надбужжям. 4 січня в соборі Юра у Львові традиційно відбулась урочиста передача Вогню усім бажаючим. Здебільшого присутніми були скаути, які із запалом повезли іскорки добра в усі куточки Львівщини. Пластуни із Красного, Сторонибаб, Заводського, Полтви, Полонич, Задвір’я, Олеська та з Буська не побоялись тріскучого морозу і підтримали традицію. Ми мандрували, намагалися не оминути увагою нікого, щоб символ добра та надії потрапив до кожного. Побували в районній лікарні та поліклініці, в міській раді, у відділі освіти Буської РДА, завітали до наших пласт-приятелів, які завжди в міру своїх можливостей допомагають. Ми не оминули увагою і меморіал пам’яті небесній сотні, біля якого пролунала молитва за душі невинно загиблих героїв. Найбільше закарбувалась у пам’яті передача Вогню у центрі соціальної реабілітації людей похилого віку. Нас зустріли теплі, рідні очі чиїхось батьків, бабусь та дідусів, які терпляче чекають поки про них згадають і прийдуть хоча б провідати та сказати добре слово. Сльози вдячності за ту іскорку, яку ми їм подарували, зігрівали душі у морозний день. Усім потрібно пам’ятати, що до такого поважного віку ще дожити треба.

Зазвичай церемоніал передачі Вифлеємського Вогню миру громаді Буська відбувався в центрі міста, на площі біля ялинки. До нас приєдналися ще й пластуни з Петрич, Красне-1 та Красне-2 (новаки), Побужан, Соколі, Яблунівки, Ожидова, Боложинова та Гумниська, які також понесли іскорки добра своїм ближнім. Друзі із відділу культури Буської РДА допомогли у створенні святкового настрою чудовими колядками та привітаннями. 

Представники районної влади  висловили щирі побажання миру та благополуччя усім присутнім. Прикро, що цього року, вперше за весь період передачі Вифлиємського Вогню Миру в Буську, з нами не було жодного представника від християнських парафій, яких нараховується у нас чимало. Сподіваємось, що наступного року отці знайдуть можливість і приєднаються до громади рідного Надбужанського краю. Не зважаючи на різдвяні тріскучі морози ми всі разом грілися теплом сердець, яке передавалось усмішками.

Користуючись нагодою хочемо висловити найщиріші слова подяки пласт-приятелю, керівнику відділу освіти Буської РДА Богдану Глуховецькому. Адже за його допомоги та сприяння ми змогли потрапити до Львова на врочистий церемоніал передачі Вифлеємськоого Вогню миру та доставити його в рідне Надбужжя.

Наталія Сапріянчук09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину