УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Напередодні Різдва пластуни передали Вифлеємський вогонь миру жителям Самбора

6 січня, напередодні Святвечора, в теплому колі на терені новорічно-різдвяного ярмарку зібрались самбірчани, охочі отримати Вифлеємський вогонь миру. 16-й рік поспіль самбірські пластуни передають Вогонь з Вифлеєму в Самборі.

Передання Вогню поблагословили отці Любомир Григель, Микола Витівський (УГКЦ) та Олександр Швець (УПЦ КП). З вітальним словом до самбірчан звернулись пластуни та розпочали урочисте передання, в якому також взяв участь міський голова Юрій Гамар.

Також самбірські пластуни поділились Вифлеємським вогнем військовими з 703-го інженерного полку (частина А-38172, "сапери") та 704-го полку радіаційного, хімічного і біологічного захисту (частина А-0807, "хіміки"), занесли вогник в центральну районну лікарню, дитячу лікарню, поліклініку, будинок для літніх людей, пологовий будинок. Не оминув вогник вечері для літніх людей і потребуючих, де благословляв отець-декан УГКЦ Богдан Добрянський та були присутні журналісти всіх місцевих видань та станичний УПА Микола Петрущак.

Скаути щороку їдуть у Вифлеєм, щоб взяти Вогонь миру на місці народження Ісуса Христа. Після цього вогник транспортують до Австрії. Уже вдруге пластуни станиці Самбір брали участь у переданні Вифлеємського вогню у Відні.

Зважаючи на складну ситуацію, а особливо на війну на Сході країни необхідно пам'ятати, що Вифлеємський вогонь миру є символом тепла, миру та злагоди, а також любові і душевного спокою.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину