УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський Вогонь Миру подарував радість жителям Авдіївки

Цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський Вогонь Миру – започаткувала у 1986 р. австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц в знак подяки тим, хто йде назустріч Ісусу і допомагає ближньому. Вогонь Миру щороку запалюють австрійські скаути в місці народження Ісуса – Вифлеємі. Після цього естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого. Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру і злагоди.

Вже другий день від Вогню Миру запалюють свічки жителі Авдіївки. Серед перших, кому пластуни і пластунки м. Авдіївки передали Вогонь, був міський голова Ю. О. Черкасов. Діти розповіли про історію Вогню, про його символіку, про об’єднуюче значення, заспівали пісню Віфлеємського Вогню, колядки. Як розповіла одна з пластунок, суть акції – щоб від одного вогника загорілось світло у всіх домівках, щоб ще світло стало символом тепла, душевного спокою, любові до людей і до світу.

Бійцям окремого мотопіхотного батальону, які теж запалили свічки від Вифлеємського Вогню, діти побажали здоров’я і Божого благословення, щоб Вогник зігрівав їх і наближав до рідних домівок.

Вогник запалили всі бажаючі, які зустрічались на вулицях,колективи музичної школи, відділу культури, фінансового управління, відділу у справах сім’ї та молоді, редакції «Авдіївського вісника», Ради ветеранів.

Вогонь ще продовжує шлях. Його чекають в бібліотеках міста, на заводі АКХЗ, в авдіївських родинах. 09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину