УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Одесити вперше офіційно отримали Вифлеємський вогонь миру від пластунів

23 грудня в Одесі, на Соборній площі, відбулась офіційна церемонія передачі Вифлеємського вогню миру громаді міста представниками Національної скаутської організації України - “Пласт”.

“Ми дуже хочемо, щоб цей вогник потрапив до наших госпіталів, до наших силовиків і охоронців на схід, щоб він потрапив у кожну церкву, кожен дитячий будинок, щоб він був у нас до Різдва на наш Свят Вечір”, - розповідає пластунка, заступник голови Одеської ОДА Соломія Бобровська.

“Я думаю, що Пластуни – це саме ті осередки, які бажаними людьми будуть і в громадських середовищах, і в адміністраціях різного кшалту. І будемо дружить, любить одне одного, будемо переносити цей вогонь з сьогоднішнього дня по домівках, по церквах, по дитячих садочках, по храмах іншого навіть віросповідання, або іншого напрямку, щоб вони теж по-братськи звернулися до цих джерел великого християнського начала”, – заявив Олександр Гаркавченко, представник Одеського обласного осередку НСОУ «Пласт».

Вифлиємський Вогонь Миру був завезений в Одесу у 1999 році неофіційно. Він був розповсюджений Пластовими осередками в церквах і школах одеської області. Проте цього року передача відбулась за сприяння очільників Одещини та за благословенням духівництва.

Фото: Одеська ОДА09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину