УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Чернівецькі пластуни передали Вифлиємський Вогонь Миру громаді міста та скаутам Молдови

19-20 грудня чернівецькі пластуни передавали Вифлеємський Вогонь Миру.

Цими вихідними чернівецькі пластуни долучилися до прекрасної передріздвяної традиції розповсюдження Вифлеємського Вогню Миру. Світло Надії і Добра передали в церкви, лікарні, громаді міста, а також скаутам Молдови.

Цьогоріч Вифлеємський Вогонь Миру до Чернівців потрапив якраз у День Святого Миколая, 19 грудня вранці. Пластуни одразу ж кількома групами розпочали добре діло і понесли символ тепла, надії любові до чернівчан. Насамперед під час святкових богослужінь Вогонь передали парафіянам греко-католицької церкви Успіння Пресвятої Богородиці та до православного храму Преподобної Параскеви Сербської. А наймолодші пластуни-новаки понесли Світло в дитячі лікарні і побажали всім маленьким пацієнтам швидкого одужання.

По обіді Вифлеємський Вогонь запалав у лампадці Різдвяної шопки, яку урочисто відкрили біля міської Ратуші. Тепер кожен, хто бажає,  може підійти сюди зі свічкою і взяти його додому. А на святі відкриття головної ялинки столиці Буковини Вогонь із рук пластунів прийняв Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

Наступного дня Світло Добра передали тій частині чернівецької громади, яка святкуватиме Різдво найшвидше. Вже вп’яте Вогонь запалав у костелі Воздвиження Святого Хреста. Пластуни спільно з парафіянами помолилися за мир в Україні.

А найбільша делегація вирушила до державного кордону України. Там за традицією вона передала Вифлеємський Вогонь Миру скаутам Молдови на  прикордонному пункті пропуску "Мамалига-Крива". Обмінявшись подарунками, теплими словами і побажаннями, скаути обох країн повернулися до своїх домівок, щоб і далі нести Вогонь, даруючи любов усім.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину