УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни вкотре передали депутатам Верховної Ради України Вифлеємський вогонь миру

23 грудня представники Національної скаутської організації - Пласт передали депутатам Верховної Ради України Вифлеємський вогонь миру.

Вкотре, наймолодші пластуни-новаки внесли Світло добра, як символ єдності, у стіни українського парламенту та передали його народним обранцям.

«Завдяки скаутам з Австрії, Польщі, інших країн цей вогонь потрапляє до нас до парламенту. Це було у минулому році, це було в минулі скликання, і сьогодні. Дякую пластунам, що вони принесли його до українського парламенту, і ми разом з колегами занесемо його до зали засідань, і можливо, в залі стане трішки тепліше і буде більше миру», - розповів на брифінгу у ВР народний депутат, пластун Ігор Гузь.

"Цей вогонь миру, це вогонь, який повинен надихнути нас парламентарів і ввесь український парламент на те, щоб не просто побудувати мир в Україні, а побудувати цей мир щасливим", - зазначив народний депутат, член Опікунської ради Пласту Микола Княжицький.

Після завершення брифінгу пластуни зайшли у сесійну залу та передали Вифлеємський вогонь миру віце-спікеру Верховної Ради України Андрію Парубію.

Нехай цей вогонь благословляє сесійну залу на прийняття тільки тих рішень, які допомагатимуть та сприятимуть розвитку України.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину