УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни передали Вифлеємський вогонь меру Львова Андрію Садовому

Сьогодні, 21 грудня, у Львівській міській раді пластуни передали Вифлеємський вогонь меру міста Андрієві Садовому.

"Передаючи цей Вогонь, ми хочемо, щоб він запалав у домівках і серцях кожного львів'янина. Щоб наступне Різдво усі могли зустріти у Мирі, Любові та Злагоді!", - сказав голова Львівського Пласту Матвій Дух.

Міський голова подякував львівським пластунам за зберігання такої гарної традиції, а також повідомив, що всі охочі зможуть отримати Вогонь в капличці в міськараді.

Цього року передання на українсько-польському кордоні відбулося 19 грудня. Польські харцери в традиційному скаутському колі передали Вифлеємський вогонь українським пластунам. Після цього Вифлеємський вогонь передали на зберігання до Собору святого Юра. До Різдвяних свят Вифлеємський вогонь побуває в дитячих будинках, інтернатах, сиротинцях. Також львівські пластуни брали участь в урочистому старті цієї благодійної естафети 12 грудня у Відні.

Довідка. Вифлеємський вогонь миру – міжнародна щорічна скаутська благодійна "естафета" до святкувань Різдва Христового, котра полягає в поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Вперше Вогонь до України потрапив ще 1992 року, але як приватна ініціатива окремих пластунів. Офіційно ж відлік ведеться від 1998 року, коли Вогонь передали в Україну на митному переході. Вифлеємський вогонь, котрий символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни. Вогонь передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

Фото: Роман Балук09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину