УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


"Даруючи надію - знайдемо мир", - з таким гаслом Вифлеємський вогонь Миру буде поширюватись 2015-2016 року по світу!

В суботу, 12 грудня, під час екуменічного богослужіння у Римо-Католицькій парафіяльній церкві Відня Neusimmeringer Pfarrkirche Вифлеємський Вогонь Миру був переданий скаутам з усієї Європи. Участь у церемоніі передачі Світла миру взяла делегація пластунів з України, а  також з Відня та Праги. 

Очолювали Богослужіння духовенство різних світових релігій та парафій, зокрема від Протестантської Церкви - Єпископ Michael Bünker, вд Католицької Церкви - скаут, отець Markus Klepsa, від Англіканської Церкви - Єпископський вікарій Patrick Curran та представник Митрополита Грецької православної церкви, Диякон Athanasius Buk.

Цього року "Дитиною миру" обрано учня 4 класу Нікласа Думхарта з містечка Санкт-Ґеорген-ан-дер-Ґузен, а зважаючи на ситуацію на Близькому Сході, лампадку 23 листопада запалила місцева 9-ти річна дівчинка з Вифлеєму, яка передала вогонь австрійській делегації. Під час суботньої церемонії у Відні Ніклас передав Вогонь разом з своїм посланням миру представникам скаутських організацій, в тому числі і з України - пластунам, які згодом рознесуть його по всій країні.

"Бог потребує кожного з вас", - такими словами звернувся до скаутів Єпископ Michael Bünker, закликав трудитись на благо світу та людства.

"Усі ми розуміємо, що Вифлиємський Вогонь Миру - це дуже гарний символ. Але якщо цей символ наповнити нашою вірою, то диво обов"язково станеться. Віра творить дива!"

Після завершення офіційної частини церемонії передачі Вифлеємського Вогню Миру, пластуни відправились на Андріївськ вечорниці, які для них підготували друзі-пластуни з Відня. Слова пісні Вифлеємського Вогню Миру лунали ген до мешканців міста, а власне Світло обігрівало серця усіх присутніх. Дружні розмови, веселі забави та смачні тістечка - надзвичайно приємна дружня атмосфера панувала під час вечорниць.

Делегація пластунів вже повернулась до України, у свої міста і вже зовсім скоро розпочнуться передачі Вифлеємського Вогню Миру громадянам нашої країни.

17 грудня відбудеться передача Вогню мешканцям столиці України - киянам. 

19 грудня буде передання Вогню у Львові 09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину