УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський Вогонь Миру досягнув Луганської області

Вифлеємський Вогонь Миру досягнув і Луганської області, яка так сильно потребує миру, злагоди та добра, який символічно несе цей вогонь. 23.12.14 пластуни Сєвєродонецької станиці передали Вогонь представникам мерії. 04.01.15 ми передали Віфлеємський Вогонь у храм, де кожен житель міста мав можливість взяти його у свої оселі. Для міста ця акція стала ковтком свіжого повітря.

На цьому акція не завершилася. 06.01.15 разом із піснею Віфлеємського Вогню пластуни нашої станиці понесли Вогонь в ОДА, що зараз знаходиться в місті Сєвєродонецьку, де Геннадій Москаль особисто прийняв цей символічний вогонь. Також Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в дитячих закладах, міському воєнкоматі, та різних організаціях міста.

Разом із громадською організацією «Відродження Сходу», учасниками якої є волонтери, що активно допомагають воєнним на блок постах, та лініях фронту, пластуни передали Вогонь на блокпостах поблизу міста, мали можливість занести цей Вогонь Миру в землянки та намети воєнних, та зігріти їх серця своєю небайдужістю. Ми передали Віфлеємський Вогонь Миру і волонтерам, що їхали на лінію фронту, в Щастя, Станицю-Луганську, а також в с. Кримське, де зараз найгарячіші події. Разом із воєнними ми заспівали Гімн України, та поспілкувались. А також разом ми поспівали колядки, адже це було 6 січня. Отак то і почалося Різдво наших захисників. В їх очах було щастя. Молімося за них!

Ст. пл. прих. Ілона Ковальчук09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину