УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський Вогонь Миру у Білгороді-Дністровському

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Акція започаткована 1988 року Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок — донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, котрі святкують Різдво поза домом — у лікарнях, сиротинцях тощо. 

В цьому році з Вифлеєму у кінці листопада літаком у спеціальному контейнері привезли Вифлеємський Вогонь Миру до Киева. Туди й поїхали дві пластунки зі станиці «Білгород» за вогнем. Це була хвилююча та відповідальна місія для Марини та Ганни. Приїхавши у місто вони одразу поїхали до КПС, де їм і передали естафету Вифлеє́мського Вогню Миру. Два дні дівчата насолоджувалися містом, вивчали пам’ятки, ознайомлювались з архітектурою міста. Далі пластунки вирушили у Бровари до компанії «CrystalGlass», щоб роздати вогонь тутешнім працівникам, які були дуже раді дівчатам. Прийнявши вогонь, вони пригостили юначок гарячим чаєм та солодощами. Того ж дня Марина та Ганна поїхали у своє рідне місто Білгород-Дністровський, де їх зустріла уся станиця «Білгород». Всі разом заспівали пісню Вифлеє́мського Вого́ню Ми́ру, сповістивши усіх про свята. Вогонь радо прийняли працівники вокзалу та прийдешні люди. Наступного дня, завдяки тутешнім пластунам, вогонь потрапив до бібліотек, магазинів, відділів освіти, молоді, сім’ї та спорту, різним інстанціям та самим жителям міста, щоб у їхніх сім’ях завжди були мир, любов та добро.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину