УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Трускавецькі пластуни привезли до міста-курорту Вифлеємський вогонь миру

У суботу, 3 січня, у Соборі св. Юра відбулася щорічна церемонія передачі пластунам Вифлеємського вогню миру. Пластуни з усієї округи з’їхалися до Львова, щоб перейняти та поширити благодатне полум’я у своїх містах, передати вогонь у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

У святковій Службі Божій брали участь пластунки станиці Трускавець куреня ім. Гальшки Гулевичівни. Вони привезли вогонь до рідного міста і передали його у храми Св.Миколая та Покрови Пресвятої Богородиці. Представники трускавецької станиці Національної Скаутської Організації «Пласт» також передали Вифлеємський вогонь керівництву міста. У церемонії передачі взяли участь заступник міського голови Ігор Паньків та завідувачка відділу сім’ї молоді та спорту Віра Ільницька. Передаючи вогонь керівництву міста, зв’язкова куреня Марта Пецюх наголосила, що цей вогонь символізує віру, надію, любов, а також єдність усіх християн напередодні Різдвяних свят. Заступник міського голови подякував пластунам і зазначив, що Вифлеємський вогонь – благодатний дарунок у переддень Різдва.

Особливістю цьогорічного вогню миру є те, що його передали на схід військовим-учасникам АТО. Повезли його туди пластуни, які самі є учасниками бойових дій. Благодатне полум’я, як символ добра і миру, зігріває серця солдат своїм теплом і затишком.

Христина Куц09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину