УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Чернівецькі пластуни передали Вифлеємський вогонь скаутам Молдови

21 грудня представники Станиці Чернівці передали Вифлеємський вогонь миру молдовським скаутам. Уже восьмий рік поспіль чернівецькі пластуни та представники організації “Скаут-Молдова” зустрічаються на нейтральній території між Молдовою та Україною – на пункті пропуску “Мамалига – Крива”. Після привітань та дружніх рукостискань пластуни передали своїм колегам запалену лампадку та обмінялися подарунками. Разом усі виконали “Пісню Вифлеємського вогню миру”.

Галина Білінська, старшопластунка, координатор проведення акції: “Вифлеємський вогонь миру – це не тільки символічна акція, а й важлива форма співпраці зі скаутами Молдови. Кожного року ми ретельно готуємося до неї, щоб поширювати тепло і мир не тільки по Україні, а й так само найближчим сусідам. Україна сьогодні переживає не дуже легкі часи,томуне тільки скаути, а й кожна родина потребує заразтрохи радості, тепла і затишку”. 

Після офіційної церемонії передачі Воню миру представники обох організацій поспілкувалися про можливі шляхи подальшої співпраці та створення спільних проектів.

Варто зазначити, що цього року пластуни Станиці Чернівці – НСОУ увійшли також до складу делегації, яка вирушила з Вифлеємським вогнем миру до країн Прибалтики – Естонії, Латвії та Литви, щоб передати його представникам української діаспори.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину