УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру в Бучачі і околицях

24 грудня пластуни станиці Бучач передали Вифлиємський вогонь миру громаді міста Бучач в церкві Воздвиження Чесного Хреста монастиря оо. Висиліан. Після Святої Літургії відбулося іменування юнаків і юначок станиці Бучач. Також занесли Вифлиємський вогонь в римо-католицький костел на Різдвяну Вігілійну Месу. 

В часі коли християни західного обряду вже святкували Різдво бучацькі пластуни поширювали Вифлиємський вогонь миру в місті Бучачі. Вони завітали з Вогнем і різдвяними привітаннями не тільки до влади, а й до інших установ, навчальних закладів і лікарні, "даруючи любов усім". Хоча не всюди вдалося домовитися наперед про передачу Вифлиємського вогню, всі радо зустрічали пластунів, бо всі на правду хочуть миру як для своєї родини, так і всієї України так і для цілого світу. 

Минулої неділі бучацькі пластуни передали Вифлиємський вогонь миру у Церкву святої Параскеви у селі Трибухівці та в церкву Святих Петра і Павла у місті Чортків. Це було вперше, але пройшло все добре, дякуючи подрузі Оксані Білявській, яка доклала максимум зусиль, щоб зібрати пластунів і передати вогонь. Отці Василь Чверенчук та Андрій Лемчук радо зустрічали пластунів з Вифлиємським вогнем миру.

29 січня Вифлиємський вогонь освітив домівку найстаршого пластуна на Бучаччині - пл. сен. Степана Павлишина. Ця акція ще не закінчилася і пластуни мають намір поділитися радістю Христового народження і Вифлиємським вогнем з іншими. Цього року бучацькі пластуни дуже активно і самовіддано долучилися до цієї доброчинної акції і сподіваюся їхніми зусилями запанує мир в серцях багатьох людей і світ стане трошечки добрішим.

пл. сен. прих. Володимир Зазуля09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину