УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру запалав у Львові

17 грудня делегація пластунів, що повернулася з Австрії, доставила Вогонь до Львова. У цей жe день Вифлеємський вогонь миру був переданий меру міста, губернатору Львівської області, голові Львівського обласної ради та військовим частинам м. Львова.

В середу о 14.30 в центрі Львова, навпроти Ратуші, нарешті запалав Вифлеємський вогонь миру. Урочиста церемонія розпочалася піснею Вифлиємського вогню. Після церемонії пластуни відвідали львівську Ратушу, щоб передати вогонь до міськради та безпосередньо меру міста Андрію Садовому.

Зараз вогонь перебуває в соборі Св. Юра, куди пластуни відправили його на зберігання. Звідти почнеться естафета передачі вогню громаді міста, іншим церквам, містам і селам Львівщини.

Відразу після урочистої церемонії група пластунів відправилась до військових частин м. Львова, що розташовані на вул. Стрийській та вул. Княгині Ольги, щоб передати символ миру захисникам України. В інші військові частини пластуни рознесуть Вогонь впродовж двох наступних тижнів.

На сьогодні така акція є дуже актуальною для Львова та України загалом. Світло й тепло, що несе вогонь, є надзвичайно важливим символом не лише для військових, що воюють за Україну, а й для усіх українців. Як зазначила голова Львівського Пласту Христина Бліновська: «Сподіваємось, цей символ миру надасть всім нам сил, а також впевненості, що скоро над нашими головами буде мирне небо».09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину