УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру на крайні блок-пости української армії на Сході

21 грудня відбулась передача Вифлеємського Вогню солдатам та командирам підрозділів Збройних Сил України та Національної Гвардії України, які розташовуються на лінії фронту. Також завдяки пластунам Світло Миру та Добра запалало у військовому госпіталі, що знаходиться в зоні бойових дій.

Пластуни разом із представниками Центру Підтримки Добровольців відправились на фронт аби передати воякам теплі речі, медикаменти, а також Вифлеємський Вогонь Миру. Першими, кому передали Вогонь були солдати на блок-посту "Д-3" при в'їзді в місто Дебальцево. Далі ставало все небезпечніше. Проте це не було перешкодою для пластунів, і ті продовжували просуватись вглиб території.

Наступний пункт передачі Вогню - крайня точка, яка знаходиться під контролем українських військових. Де-не-де можна було почути одиночні артилеристські постріли... Довго не затримуючись, після передачі, Вогонь Миру продовжував свою подорож неспокійним Донбасом, вздовж лінії фронту, і опинився в руках пластуна-військовика! Хлопець передавав вітання усім пластунам та дякував за те, що привезли цей символ Світла і Добра йому на передову, далеко від домівки.

Оскільки серед пластунів був один із координаторів Самооборони Майдану, відбулась зустріч давніх друзів-майданівців, в ході якої передали ВВМ одному з її учасників - командиру 25-го Батальйону Територіальної Оборони ЗСУ «Київська Русь». Після нетривалої розмови продовжили рухатись до Центральної лікарні міста Артемівськ (Донецька обл., Україна), де відновлюються після ушкоджень бійці Національної Гвардії України. Це і було останнє місце, де запалав Вогонь Миру того дня.

У кожному місці пластуни робили невеликий екскурс в історію Вифлеємського Вогню Миру, розповідали про поширення Світла по цілому світу та, чому саме тут, цей Вогонь є необхідний. Наостанок бажали воякам перемоги, після якої настане мир на українських землях.

Олег Вдов'як


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину