УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни принесли Вифлеємський вогонь миру на могилу Степана Бандери

Нещодавно делегація пластунів, які брали участь у переданні Вифлеємського вогню миру у Відні, побувала також у Мюнхені. Попри насичену програму ми вирішили принести Вогонь на могилу Степана Бандери.

Озброївшись мапою, яку для нас намалювали мюнхенські пластуни, ми вирушили на пошуки поховання. Проте, справа виявилась непростою – мюнхенське кладовище Вальдфрідгоф є неймовірно великим і ми трохи заблукали. Але, як то кажуть, нема зле, щоб не вийшло на добре – ми натрапили на велику ділянку з українськими похованнями – тут спочивають багато визначних українських діячів, серед яких були також і пластуни. Ми впорядкували пам’ятний знак на цьому полі та запалили свічки.

Але наша основна мета досі не була досягнута. За допомогою ми звернулись до адміністрації цвинтаря, яка люб’язно надала нам координати могили Степана Бандери – виявилось, що до неї треба було йти майже два кілометри. Проте ми подолали цей шлях доволі швидко.

Могила Степана Бандери вже повністю відновлена після недавнього пошкодження. Ми її трошки впорядкували – зібрали сухе листя, старі лампадки, почистили та запалили ліхтар від Вифлеємського Вогню Миру. Ми помолились за мир в Україні і над могилами пролунало «Слава Україні».

Автор: Оля Фегецин
Фото: Тарас Щепаняк09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину