УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Рівненські пластуни прийняли від польських харцерів Вифлеємський вогонь

За доброю традицією вогонь з місця народження Ісуса Христа, міста Вифлеєм, передається країнами світу представниками скаутських організацій. Днями рівненські пластуни, представники станиці Рівне Національної скаутської організації України Пласт, прийняли Вифлеємський вогонь від польських скаутів – харцерів. 

За священним вогнем рівненські пластуни вирушили на Волинь, до пункту пропуску Устилуг. Там рівняни разом з волинськими пластунами отримали вогонь від Харцерської спільноти міста Грубешів.

Урочиста передача Вифлеємського вогню миру від польських харцерів українським пластунам відбулася на мості через Західний Буг.

Як розповіли активісти Пласту, акція з розповсюдження Вифлеємського вогню започаткована 1988 року Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок — донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом — у лікарнях, сиротинцях, тощо. Того ж року ініціатива була підхоплена скаутами Відня, а основним ініціатором виступив скаутський провідник Бертль Ґрюнвальд. В Україні, традиційно, Вифлиємський Вогонь Миру поширюють пластуни.

Як додають пластуни, цього року акція як ніколи актуальна, адже найперше, чого хочуть всі українці, це те, аби в країні нарешті запанував мир.

Рівненські пластуни уже привезли Вифлеємський вогонь до Рівного, де передадуть його представникам римо-католицької, греко-католицької та української православної церкви Київського патріархату, УАПЦ а також сім’ям загиблих Героїв Небесної сотні та учасників бойових дій.

Тарас Давидюк 


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину