УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Івано-Франківські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру залізничникам та рятувальникам

Пластуни Івано-Франківської станиці передали Вифлеємський вогонь миру рятувальникам Державної служби надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, а також провідникам потягу №143 за маршрутом Івано-Франківськ – Київ.

Люди цих професій були обрані не випадково, адже більшість з них зустрічатимуть Різдво не у традиційному родинному колі, а в дорозі та під час виконання своїх професійних обов'язків.

Урочиста передача священного вогню відбулася біля каплички Матері Божої у службовій частині ДСНС в області (по вулиці Івана Франка, 6). З цієї  нагоди зібрався особовий склад частини. Лампадку з вогнем прийняв заступник начальника  управління ДСНС Ігор Оксентюк. Зазначив, що відсьогодні свічки та лампадки і благодатним полум'ям запалять у всіх відомствах та частинах ДСНС в Івано-Aранківській області. Звичайно, ж за всіма пожежними нормами. :)

Відтак, близько трьох десятків пластунів в той самий день (у День  Святого Миколая - 19 грудня) пішли на залізницю. І невипадково, - лампадки скаути передали всім провідникам та начальнику потягу Львів - Київ - Івано-Франківськ. Запалення свічки відбулося під Різдвяні пісні.

У свою чергу, начальник потягу Микола Библик зазначив, за 13 років праці на залізниці, він вперше приймає з рук пластунів такий священний символ. Та ще й у День святкування своїх іменин. Тому пан Микола пообіцяв, що свічки із Вифлеємським вогнем горітимуть у нього вдома аж до закінчення різдвяних свят. 

Ініціатори передачі сподіваються, що Вифлеємський вогонь запалить іскри тепла і затишку у серцях залізничників, які перебуватимуть далеко від рідних та близьких у святковий час.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину