УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру прибув на Волинь

19 грудня, у день Святого Миколая, луцькі пластуни отримали Вифлеємський вогонь миру від польських харцерів. Передача відбулася на пункті перетину кордону Устилуг-Зосін, а саме на мості, що з’єднує береги Бугу. Зустріч скаутів Польщі та України супроводжувала спільна молитва, колядування, а також обмін символічними подарунками.

Вифлеємський вогонь миру палає на місці народження Ісуса Христа, а напередодні Різдва скаути поширюють його по всій Європі. Цього року до України вогник потрапить вп’ятнадцяте. Поширюють його члени Пласту – Національної скаутської організації України. Вифлеємський вогонь миру миволізує спокій та злагоду, є нагадуванням про жертовність та очікування на народження Ісуса Христа у період посту.

Лучани матимуть першу нагоду запалити свої свічки Вифлеємським вогнем миру вже в найближчу неділю, 22 грудня. Передача відбудеться у Кафедральному костелі свв. Петра і Павла, об 11.00, після недільного богослужіння. Таким чином прихожани римо-католицької церкви зможуть зустріти Різдво зі світлом миру та злагоди із Вифлеєму.

Також буде організована передача Вифлеємського вогню миру християнам, які відзначають Різдво за юліанським календарем.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину