УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни привезли Вифлеємський вогонь на львівський Євромайдан

17 грудня Вифлеємський вогонь потрапив до Львова звичним шляхом — через взаємний і дружній потиск рук по обидва боки кордону станичних Львова, Україна та Томашува Любелького, Польща. Цього ж дня пластуни передали вогонь громаді Львова та залишили його на зберігання в Соборі Святого Юра.

На даний момент Вифлеємський вогонь зберігається у Соборі Святого Юра, але 22, 29 грудня і 5 січня, пластуни будуть передавати його до всіх церков міста, а також до лікарень, сиротинців та пенітенціарних установ. Пластуни Львова, усвідомлюючи свою велику соціальну місію та обов'язок, тому будуть поширювати його у всі церкви Львова, щоб кожен охочий зміг відчути передріздвяне тепло Вифлеємського вогню миру.

"Ми робимо так, щоб це світло вогню з Вифлеєму було доступним кожному, незалежно від його віку, статі, соціального статусу чи народності. А у святкову ніч - цей вогонь зможе об'єднати всі покоління, всіх громадян України в спільній молитві до Господа в такі непрості часи для нашого народу." - розповів координатор акції у Львові Тарас Іщик.

Цього року Святий Вогонь пластуни принесли і на Євромайдан. Сподіваємося, що своєю силою він додасть нам мужності, сміливості, рішучості та любові один до одного.

Фото: Юрій Гладкий09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину