[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру на Євромайдані

В суботу, 21 грудня пластуни передали вогонь громаді Києва на Володимирській гірці, у музеї «Меморіал пам’яті голодоморів в Україні» та на Євромайдані. В Україну вогонь через скаутську естафету прибув вже в п’ятнадцяте.

На Володимирській Гірці  відбулася офіційна передача пластунами Вифлеємського вогню миру громаді міста Києва. Після екуменічної молитви, проведеної представниками церков різних конфесій, Духовенство благословило Вогонь та його поширення серед людей. Далі священне полум’я передали до Національного музею «Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні», а звідти тепло Святого Вогню потрапило і на столичний Євромайдан.  

«У цей час, коли так багато є того, що здатне розділити, ми передаємо українській громаді символ єднання всього людства в добрі. Хай цей Вогонь, освітлюючи різдвяні вечері по всій Україні, принесе нам мир, злагоду та порозуміння», - зазначив Ярослав Юрчишин, голова Пласту в Україні. В часі передачі пластуни запалювали свічечки вогнем людям на Євромайдані.

«Всі, хто не отримав Вогню у ці дні, зможуть запалити свої лампадки у молитовних наметах, наметі Мальтійської служби та в інформаційному центрі «НЕ ЗЛИй Майдан»», - повідомив Андрій Лузан, голова київського осередку Пласту.

А вже згодом, упродовж 22-30 грудня пластуни рознесуть Вогонь церквам, лікарням та сиротинцям столиці.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину