УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Волинські пластуни отримають Вифлеємський вогонь миру 19 грудня на пункті перетину кордону Устилуг-Зосін

Вже кілька років поспіль пластуни поширюють по Волині Вифлеємський вогонь миру. Цього року вогонь із міста народження Ісуса Христа українські скаути отримають від своїх польських колег 19 грудня об 11.00 на міжнародному пункті перетину кордону Устилуг-Зосін. Передачу супроводжуватиме екуменічна молитва, а також спільне колядування і привітання з різдвяними святами.

Вифлеємський вогонь миру постійно палає на місці народження Ісуса Христа, а напередодні Різдва скаути поширюють його по всій Європі. До України вогник потрапить цьогоріч вп’ятнадцяте завдяки членам Пласту – Національної скаутської організації України. Вифлеємський вогонь миру миволізує спокій та злагоду, є нагадуванням про жертовність та очікування на народження Ісуса Христа у період посту.

Пластуни поширюють Вифлеємський вогонь миру християнам усіх основних конфесій. Так, 22 грудня протягом богослужіння вогник отримають прихожани римокатолицького Кафедрального Костелу св. Петра і Павла.

Християни, які відзначають Різдво за юліанським календарем, також зможуть отримати свічку тепла, миру та злагоди – щоб на Святу Вечерю осяяти дім вогнем із Вифлеєму.


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину