УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Передача Вифлиємського вогню миру в Кам’янці-Подільському

«Шукаєш людину?» - запитання яке постійно супроводжувало кам’янецьких пластунів від жителів міста під час передачі Вифлиємського Вогоню Миру. Багатьох кам’янчан, які ще не знали про цю акцію цікавила відповідь на таке запитання. Слухаючи відповідь, люди при задумувались та схвально ставились до людей, які роблять таку гарну справу. А зараз кілька слів про саму акцію.

Цього разу Вифлиємський Вогонь Миру традиційно завітав до Камянця-Подільського з міста Чернівці. Подія відбулась 23 грудня 2012 року, якраз перед святкуванням Різдва Христового громадою римо-католиків. До цієї події камянецькі пластуни передавали Вогонь Миру у римо-католицькі храми міста. Подальша подорож Вифлиємського Вогню Миру у місті продовжилась по православних та греко-католицьких храмах міста. Також промінчик взаєморозуміння і добра завітав в  Кам’янець-Подільську міську раду, К-П Телерадіокомпанію та до редакцій газет «Вісник», «Фортеця», «Ділове Місто», «Ключ» та «Подолянин» (яка саме відзначала свою 20-ту річницю).

Місцем постійної передачі Вогню став магазин «Улюбленець», де кожен камянчанин, який за браком часу не встигав взяти Вогонь Миру у вищевказаних місцях, міг взяти цей Символ до свого дому. Новинкою цьогорічної акції стало поширення Вифлиємського Вогню Миру по окремих кав’ярнях та готелях міста, щоб і гості міста могли отримати Символ Миру під час новорічних та різдвяних святкувань.

Ось так цього року місто відвідав Вифлиємський Вогонь Миру, пробігся по Кам’янцю-Подільському та залишився в домівках кам’янчан на весь 2013 рік, якраз перед святкуванням Різдва Христового.

Христос Народився! Славімо Його!

Прес-служба станиці Кам’янець-Подільський09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину