[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни станиці Броди передали Вифлеємський вогонь миру громаді міста

Оскільки, передавати ВВМ громаді є добрим і приємним обов’язком кожної станиці, пластуни Бродів  радістю провели передачу і у себе.

Передача ВВМ у станиці Броди проходила у 3 етапи.

1 етап

4 січня ВВМ було передано пластунам з осередків Гаї та Заболотці (станця Броди), які у свою чергу розповсюдили Вогонь Миру по селах.

2 етап

У неділю, 6 січня юнацтво станиці Броди здійснило передачу Вифлеємського Вогню Миру громаді міста. Урочиста передача відбулася у двох церквах міста:  у храмі Воздвиження Чесного Животворящого Хреста  і греко-католиціькій церкві Первомучениці Теклі. Після виконання пісні Вифлеємського Вогнь Миру та урочистої передачі священикам наймолодші пластунки провели обряд Трьох свічечок.

3 етап

Вифлеємський Вогонь Миру і пластунка, яка несе лампадку, стали невідємною частинкою вертепу Бродівських пластунів. 7 січня під час розголошення вістки про Народження Христа пластуни передавали Вогонь мешканцям Бродів безпосередньо у їх домівках. Те, що вертеп приносить Вогонь вже стало доброю традицею, тож деякі бродівчани зустрічали нас із заздалегідь заготовленими свічечками. Також ВВМ був переданий у лікарню м.Броди, де нас з радістю зустріли.

Автор новини: ст. пл. Оксана Яцюк09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину