[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


5 січня пластуни Вашингтону передали Вифлеємський вогонь в Посольство України у США

5 січня пластуни Вашингтону – пл. сен. Юрій Дейчаківський, V та ст. пл. вірл. Соломія Шпак, ОД передали Вифлtємський вогонь миру в Посольство України у Сполучених Штатах Америки.

Нас тепло прийняла Перший Секретар Посольства Ореста Старак і зазначила, що працівникам дуже приємно, що напередодні Різдва пластуни не забули передати вогонь до посольства. Таким чином, ще більше українських родин матимуть справжній вогонь з Вифлиєму на святковому столі. На передачі також були присутні працівники Посольства та члени їх родин.

Пластуни коротко розказали історію виникнення акції Вифлиємського вогню миру і який шлях він долає, щоб потрапити в домівку кожного українця.

Після передачі Вогню, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Сполучених Штатах Америки Олександр Моцик телефонним дзвінком подякував пластунам за Вогонь і привітав із прийдешніми різдвяними святами.

Соломія Шпак09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину