УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Як Вифлеємський Вогонь Миру розповсюджували в Кам'янці-Подільському

До цієї події готувались ще з листопада місяця. Врахували всі основні елементи пепередньої передачі Вифлеємського Вогню Миру і вирішили скласти такий план:

Спочатку передати Вифлеємський Вогонь Миру (ВВМ) до Різдва Христового громаді римо-католиків міста.

Потім організувати умови, щоб кожен хто хотів, міг отримати вогонь у свою оселю чи організацію з місця, де б його постійно хтось підтримував.

Вирішили також передати ВВМ іншим релігійним громадам міста - громаді греко-католиків та православній громаді.

А ще організувати точку передачі десь в людному місці - щоб всі бажаючі поговорити про це, більше розпитати та дізнатись про ВВМ підходили і у форматі розмови долучались до акції.

Передати Вогонь Миру потірбно також і міській владі та в соціальні центри.

Ось такий складний план, а швидше завдання наша станиця Кам'янець-Подільський поставили собі.

Щодо початку, то Вифлеємський Вогонь потрібно було привезти в Кам'янець, за що активно взялись наші юнаки Рудюк Юрко та Лук'янчук Олег. 18 грудня хлопці зранку вирушили в місто Чернівці, де завітали в станицю Чернівці і з рук Таї Заплітної :-) отримали ВВМ, а вже після обіду повернулись назад в наше місто.

Один із наших пластунів, Папай, займається з неповносправними дітьми організації "Віра і Світло". Ви мабуть знаєте таку організацію й самі час від часу долучаєтесь до її діяльності. Так от, Папай якраз був на зустрічі "Віра і Світло" на святкуванні дня святого Миколая і разом з Юрком та Олегом передав Вогонь громаді римо-католиків, оскільки зустріч була на території їх костелу на Мікрорайоні.

Наступний етап передачі - знайти міце де б ВВМ постіно горів. Про це вже постарався Вітамін, тобто я.

Друг нашої Станиці Анатолій Паладійчук продає настрій в центрі міста. Ну не так щоб це щось протизаконне, просто у нього зоомагазин "Улюбленець" навпроти старого Фуршету. Там людей дуже багато, крім того в місті власника знають як веселого і позитивного дядька, що цілком співпадає із акцією передачі ВВМ. Отож в магазині "Улюбленець" з 23.12.11 до 07.01.12 кожен бажаючий міг отримати ВВМ. Єдине, що наша станиця забезпечила місце великим свічками та лампадками, щоб ВВМ постійно палав (хоча як виявилось власник був готовий і сам того щоб підтримувати ВВМ).

23 грудня ми отримали плакати та календарі із ВВМ, як дуже часто нам допомагали під час поширення ВВМ в місті. Того ж числа вогонь було передано також і громаді греко-католиків міста (в церкву св.Йосафата - це така з великим скульптурами, по дорозі до Фортеці), а ще в Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник (у Фортецю, Ратушу, Картинну галерею та інші об'єкти).

Інформацію про те що ВВМ вже в місті поширили місцеві ЗМІ: газети "Подолянин", "Експрес Поділля", "Фортеця", "Ділове Місто", інфосайти міста "Вже Інфо" та "Хронікер", тому по можливості ми передали вогонь і в редакції міських газет (це було перший раз, щоб в усі газети передали ВВМ і схоже їм сподобалось, тому й наступних років це будемо робити). Велика їм подяка за поширення інформації про акцію ВВМ.

24 грудня, після виходу номеру газет з інформацією про ВВМ, ми зібрались у сквері Гунські Криниці (міський фонтан) і навпроти піцерії МакСмак виставили стіл з плакатами та ВВМ. Тут вийшла доволі цікава ситуація. Ввечері там майже нікого не було, і акція поширення відбулась в основному між пластунами станиці Кам'янець-Подільський, тому наступного року вирішили громадську передачу ВВМ зробити ближче до обіду.

25 грудня ми направились на службу Божу в православну церква верховних апостолів Петра і Павла (це така маленька церква в Старому Місті), де також успішно передали вогонь православній громаді міста.

Цього року з передачею міськоій владі вийшло дещо по іншому ніж попередніх. Велика кількість передноворічних заходів змусила двічі перенести дату передачіі, але 6 січня 2012 року ми передали Вогник миру, надії, любові і добра у міську раду. У соціальні центри нажаль не передали ВВМ, оскільки цього року пізно із ними домовлялись і люди не були готові його отримати, але далі з колядою наші новаки і пані Неля Красовська - новацька сестричка, підуть колядувати і поширювати ВВМ.

Така історія цьогорічної передачі ВВМ в Кам'янці-Подільсьокому. Наша Станиця вітає Вас із Новорічними та Різдвяними святами, бажає Вам Миру, Злагоди, Розуміння, Любові і Багато сил на весь рік і нехай Вифлеємський Вогонь Миру палає у Ваших серцях!

cт.пл. Віктор Годний09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину