УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


4 січня львівські пластуни запалили в сім'ях сеньйорів Вифлеємський вогонь миру

Курені ч. 36 ім. А. Ярославни та ч. 5 ім. Р. Купчинського привітали сеньйорів з прийдешнім Різдвом Христовим та запалили в їх сім’ях Вифлеємський вогонь миру.

Четвертого дня 2012 року трохи більше дюжини юнаків та юначок мали нагоду зробити маленьке добре діло, принісши радість ближнім та приємність собі. 

Шматочок свята - промінчик Вифлеємського тепла принесли ми у домівки сеньйорів. Вже сьогодні світло чудодійного вогню освітило затишні новорічні помешкання друзів Мирослава Сипи, Євгена Гладишевського, Петра Франка, Ігора Поповича та подруг Євгенії Головацької, Ольги Тимочко та Богуслави Гринів. 
Приємні слова, побажання, маленькі символічні подарунки – символи уваги, які потрібні всім, а особливо старшим людям. Хіба можна в цей святковий час поскупитися на дарунки позитивних емоцій? Звісно ж ні.

При нагоді маємо бажання привітати усіх-усіх пластунів та й не тільки. Хочеться побажати, щоб у новому році всі ми стали добрішими до ближніх, сміливішими та рішучішими у вирішенні важливих справ, результативнішими у роботі, навчанні, житті. Щоб всі ми бажали нашим близьким не лише здоров’я, а й здорового способу життя, щоб все у нас з вами клеїлось до купи і щоб наша невтомна праця завжди мала беззаперечний успіх.

З прийдешніми святами!

Автор новини: пл. розв. Зоряна Яремко та пл. скоб Роман Лозинський09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину