УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Відбулася акція "Миколай все бачить!" у Лопатинській школі-інтернаті

20 грудня відбулася традиційна акція “Миколай все бачить!” для дітей з Лопатинської школи-інтернату (Радехівський р-н, Львівська обл.), організована 11 куренем УСП «НепрОсті». 

35 пластунів з різних юнацьких куренів, а також приятелі Пласту долучилися до проведення акції, метою якої було розділити з меншими та старшими вихованцями школи радість і тепло свята Миколая, а також змайструвати особливі подарунки, які б закарбувалися у їхній пам’яті і залишили приємні спогади у серцях.

Розпочалася зустріч передачею Вифлеємського Вогню керівництву школи. Цей Вогонь, що є символом миру, світла, тепла, радості та любові до людей і світу, став і нашим провідником у цей день. Цілий день спілкування, забав і майструвань супроводжувався сяючими очима та широкими  посмішками  усіх учасників дійства. А на завершення зустрічі Вогонь передали кожній дитині, запаливши маленькі свічки в їхніх руках, щоб його благородна сила зігрівала дитячі серця та освітлювала дорогу, якою вони  крокуватимуть у доросле життя.

Від’їжджаючи, прощалися, але ненадовго. Адже таким гуртом навідаємося до Лопатина і перед Великоднем, де, як і раніше, малюватимемо писанки та будемо вчитися веснянок та гаївок. Запрошуємо до участі усіх охочих!А тим часом дякуємо тим, хто доєднався до акції, зокрема куреням ім. Соломії Крушельницької, Ольги Басараб, Олени Пчілки та Анни Ярославни. 

Окрема подяка Мальтійській службі допомоги та усім людям доброї волі – за наповнення скарбнички, підприємству «Червона Калина» – за наданий автобус, ст.пл.скобу Івану Сприню, СМ за допомогу з Вифлеємським Вогнем, а зимі – що нарешті прийшла.Зичимо усім Веселих Свят та миру в серці!СКОБ! Дай, Боже, щастя!

текст: ст.пл.прих. Юля Шамро
фото: ст.пл. Юля Чванькова


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину