УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


16 грудня пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру громаді міста Сімферополь

Цьогорічна урочиста передача ВВМ громаді Сімферополя була найбільш чисельною за час проведення акції в Криму. Завдяки сприянню дирекції Української гімназії в м. Сімферополь на акцію були запрошені священики різних конфесій, представники влади, викладачі та учні гімназії. Символічним цьогорічного перебрання ВВМ в Австрії українською делегацією було те, що пластуни привезли з собою до Катедрального собору в м. Відень вертепну зірку, яка в нашому фольклорі символізує народження Ісуса Христа, як і для скаутів ВВМ Різдво Христове. Власне, цю зірку було виготовлено учнями Української гімназії в м. Сімферополі  під керівництвом народного майстра Богдана Новака.

Тож учні та викладачі гімназії підготували ціле дійство зі співом гімназійного хору, грою сопілкарів та колядками, якими зустрічали ВВМ та свою вертепну зірку з Австрії. У виступі священнослужителів прозвучало: «Прикладом благодатності вогню є те, що він зібрав навколо себе різні церковні конфесії, які довгий час до цього не могли знайти спільний діалог».

Після виконання пластунами пісні ВВМ та урочистого підняття вертепної зірки на гімназійну оглядову вежу всіх присутніх було запрошено відвідати новорічний ярмарок, який був організований гімназистами.  

Як зазначила директор Української гімназії заслужений працівник освіти Автономної Республіки Крим і України Руденко Наталя Іванівна: «Цей день стане започаткуванням нової  доброї традиції в Українській гімназії, коли щорічно буде передаватись вогонь Миру учням, викладачам та громаді міста, а також буде підніматись вертепна зірка на гімназійну вежу. Ці два символи Різдва Христового нагадуватимуть людям про необхідність творити добро, єднання та жертовність».  

Більше фотографій тут.

Автор новини: ст. пл. скоб Микола Яриновський, ЧоК09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину