УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни передають Вифлеємський вогонь українцям діаспори

16-20 грудня дві офіційні делегації від Пласту - НСОУ передають Вифлеємський вогонь миру українцям Прибалтики (Литва, Латвія, Естонія, Білорусь) та українським громадам Румунії, Болгарії та Сербії

Вранці, 16 грудня, вогник запалав в українській церкві у м. Вільнюс. Цього ж дня пластуни передали Вогонь Спілці українців Румунії в місті Клуж-Напока. За прийом в Клужі щиро дякуємо Олександру Греченюку та Марії Цінар-Джіга, у Бухаресті - родині Богдана Климпуша та Ярослави Колотило, а у Вільнюсі - о. Іренею та о. Павлу.

До речі, стараннями ст. пл. Наталі Масяк був організований імпровізований хор спільно зі студентами-українцями м. Клуж, який виконав пісню Вифлеємського вогню. Це одразу дало гарний початок дружнім відносинам та здружило молодь між собою. Пісню виконували кілька раз, в тому числі й на прохання журналістів телерадіокомпанії міста Клуж.

Cт. пл. Андрій Ребрик, ЦМ: "Це дуже гарна ініціатива - передавати Вогонь українцям діаспори. Це гуртує українців за кордоном, дає багато свіжих ідей, знайомств..."

Олександр Греченюк: "Дякуємо пластунам, що вже другий рік привозять нам Вифлеємський Вогонь. Будемо намагатися максимально поширити його серед українців Румунії..."

Більше фотографій можна переглянути тут.

Інформацію подав Андрій Ребрик
09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину