УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру був представлений на 17-тих Зборах КУПО в Торонто

8 листопада, в останній день нарад 17-тих Зборів Конференції Українських Пластових Організацій, які відбувались в Торонто,  була представлена акція Вифлеємський вогонь миру, яку вже 12 років поспіль організовують пластуни з України. Вифлеємський вогонь представляли В’ячеслав Стебницький, голова Крайової пластової ради Пласту України, Назар Зелінка, організатор велопробігу Вогню в 2007 році та окружний Тернопільської округи Пласту, та Микола Музала, координатор акції ВВМ в 2004-2006 роках.

Презентація розпочалась показом фільму про Вифлеємський Вогонь миру авторства тернопільських пластунів. Після цього В'ячеслав Стебницький запалив свічечки представникам Пласту з країн, які були представлені на КУПО (Австралія, Аргентина, Велика Британія, Естонія, Канада, Німеччина, Польща, США). Представники отримали презентаційні матеріали акціх ВММ та методичні рекомендації для організації цієї акції в своїх краях, які передала для них координатор акції ВВМ в 2009 році Соломія Кейван.

Нагадаємо, що вперше пластуни з-поза України долучились до акції поширення Вифлеємського Вогню миру два роки тому, коли в акції взяли участь пластуни з Німеччини.Минулого року до акції долучились пластуни з США. В планах акції 2009 року є залучення до акціївсіх пластунів в світі, а через них і українських громад в тих країнах, де існують пластові організації.


Більше про КУПО на Пластовому порталі

09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину